KURUMSAL
Hakkımızda

1998 yılında kurulmuş olan firmamız başkent Ankara’nın ilk plastik boru üreticilerinden olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 2 adet polietilen boru üretim hattı ile 600 m2 ’de başladığımız çalışma hayatı bugün 3000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 23000 m2‘de devam etmektedir.

Birlikte geçirdiğimiz yıllar içerisinde plastik boru sektöründe gelişen teknoloji ve genişleyen ürün çeşitleri titizlikle takip edilmiş, bu çerçevede 2007 yılında gerekli makine ve ekipman sistemimize dahil edilerek HDPE esaslı koruge kanalizasyon boruları ve PVC esaslı drenaj borularının üretimine başlanmıştır.

hakkimizda

Bizi bugüne taşıyan; sizlerin bize duyduğu güven ve kaliteli ürün hedefimizden asla taviz vermeyişimizdir. Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin sağlanması en temel ilkemiz olmaya devam edecektir.

Çevreye duyduğumuz saygı, insana verdiğimiz önem ve siz değerli dostlarımızın desteği ile yolculuğumuz sürecektir ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da geniş ürün yelpazemiz ile firmamız sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Telefon